Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
 Діяльність райдержадміністрації :: робота із зверненнями громадян :: « Організація роботи із зверненнями громадян »::

Як звернутись на особистий прийом до керівництва райдержадміністрації


Звернутись на особистий прийом до керівництва райдержадміністрації (згідно з Законом „Про звернення громадян” та розпорядження голови Сокальської райдержадміністрації від 1 вересня 2006 року №475 “Про особистий прийом громадян керівництвом райдержадміністрації”) Ви можете через приймальню райдержадміністрації, що розташована за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького,26 (2 поверх).
Телефон (032-57) 7-20-10. 7-20-20.
Ви також можете надіслати листа поштою за адресою: 80000, м. Сокаль, вул. Шептицького,26, райдержадміністрація.
Службова кореспонденція, листи громадян приймаються у загальному відділі райдержадміністрації.

Витяг з Закону “Про звернення громадян”
Стаття 5. Вимоги до звернення

Звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об'єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.
У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.
Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз'ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.
Дія цього Закону не поширюється на порядок розгляду заяв і скарг громадян, встановлений кримінально-процесуальним, цивільно-процесуальним, антимонопольним та трудовим законодавством.

Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у Сокальській райдержадміністрації

Цей порядок визначає основні вимоги до проведення особистого прийому громадян у Сокальській райдержадміністрації.

 • Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації, відповідно до розпорядження голови Сокальської райдержадміністрації від 1 вересня 2006 року №475 “Про особистий прийом громадян керівництвом райдержадміністрації” відповідно до статті 23 Закону України “Про звернення громадян” (393/96-ВР) проводиться в установленому ним порядку.
 • Особистий прийом громадян заступниками голови райдержадміністрації проводиться у їхніх кабінетах в установлені графіком дні з 9-00 до 13-00.
 • Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни проводиться першочергово.
 • Особистий прийом громадян в інші дні, крім неділі та святкових, проводиться працівниками загального відділу райдержадміністрації з 8-30 до 13-00 та 14-00 до 17-45, у п’ятницю і передсвяткові дні – до 16-30.
 • Вхід громадян до приймальні райдержадміністрації вільний і не потребує оформлення перепустки та пред’явлення документів, що посвідчують особу.
 • Інформація про порядок і графік особистого прийому громадян головою райдержадміністрації та його заступниками публікується у газеті “Голос з-над Бугу”, розміщується у приймальні райдержадміністрації доступному для вільного огляду місці.
 • Попередній запис на особистий прийом до голови райдержадміністрації проводиться працівником загального відділу в установлений графіком день з 9-00 до 13-00.
 • Під час попереднього запису громадян на особистий прийом до голови райдержадміністрації з’ясовується прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянами для обґрунтування своїх заяв (клопотань), скарг або пропозицій (зауважень).
 • Не допускається з’ясування відомостей про особу громадянина, що не стосуються його звернення.
 • Повторний прийом громадянина з питання, яке вже розглядалося головою райдержадміністрації, проводиться у разі, коли питання, порушене у першому обґрунтованому зверненні, не було вирішено по суті.
 • У разі повторного звернення громадянина вивчаються архівні матеріали з порушеного питання, з’ясовуються причини, що його викликали, надаються необхідні роз’яснення та можлива допомога.
 • Список громадян на особистий прийом до голови райдержадміністрації із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, змісту порушуваних питань подається голові райдержадміністрації.
 • Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, та особи, які перебувають у родинних відносинах з цими громадянами.
 • Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається.
 • У разі коли порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянинові може бути запропоновано викласти його у формі письмової заяви.
 • Подана громадянином на особистому прийомі письмова заява розглядається у порядку, встановленому законодавством для письмових звернень.
 • Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно (за його бажанням).
 • Звернення громадян на особистому прийомі реєструються відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 14 квітня 1997 р. № 348.
 • Загальний відділ здійснює систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян на особистому прийомі, щоквартально інформує про це керівництво райдержадміністрації та Львівської облдержадміністрації.

14.09.2018
Інформація про звернення громадян, які надійшли до Сокальської районної державної адміністрації

Останні новини:


27.01.2011
ДОВІДКА про роботу із зверненнями громадян у Сокальській районній державній адміністрації та органах місцевого самоврядування району у 2010 році 24.11.2010
23 листопада голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак провів прийом громадян 20.07.2010
19 липня в Сокальській райдержадміністрації провів прийом громадян заступник голови Львівської облдержадміністрації Є.Пастух 29.10.2009
27 жовтня голова Сокальської райдержадміністрації І.Бережницький провів прийом громадян 25.03.2009
24 березня голова Сокальської райдержадміністрації І.Бережницький провів прийом громадян 23.03.2009
Інформація про звернення громадян, які надійшли до Сокальської районної державної адміністрації, за 2008 рік  22.08.2008
Інформація про звернення громадян, які надійшли до Сокальської районної державної адміністрації, за І півріччя 2008 року  06.03.2008
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ від 28 лютого 2008 року № 79  06.03.2008
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ від 28 лютого 2008 року № 80 м. Сокаль Про утворення постійної комісії з питань розгляду звернень громадян  11.01.2008
ДОВІДКА про роботу із зверненнями громадян у Сокальській районній державній адміністрації у 2007 році  


 

   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше