організація роботи із зверненням громадян

06.03.2008

ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 28 лютого 2008 року № 80

м. Сокаль

Про утворення постійної комісії з питань розгляду звернень громадян

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та на виконання п.3 Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 25 лютого 2008 року №146/0/5-08 "Про утворення постійної комісії з питань розгляду звернень громадян":

1. Утворити постійну комісію з питань розгляду звернень громадян у складі згідно з додатком.

2. Затвердити положення про постійну комісію з питань розгляду звернень громадян, що додається.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату С.Крута.

Перший заступник голови райдержадміністрації Василь Бойко

до розпорядження голови
від 28 лютого 2008 року №80

СКЛАД постійної комісії з питань розгляду звернень громадян

Бойко Василь Іванович-перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії
Крут Степан Юрійович-заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, заступник голови комісії
Кіселик Наталія Василівна-головний спеціаліст загального відділу райдержадміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

Христинич Марія Іванівна-заступник голови райдержадміністрації
Зарічна Оксана Михайлівна-заступник голови райдержадміністрації
Зінов’єв Мирослав Орестович-начальник юридичного відділу райдержадміністрації
Луців Любов Василівна-начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з ЗМІ та громадськими організаціями райдержадміністрації
Спічак Володимир Любомирович-заступник начальника Сокальського РВ ГУМВСУ (за згодою)
Савчук Петро Миколайович-Сокальський міський голова ( за згодою)
-начальник відділу організаційно – кадрової роботи райдержадміністрації

Заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату Степан Крут

Затверджено
розпорядження голови
від 28 лютого 2008 року №80

ПОЛОЖЕННЯ про постійну комісію з питань розгляду звернень громадян

1. Загальні положення
1.1. Постійна комісія з питань розгляду звернень громадян (далі - комісія) є консультативно-дорадчим органом, утвореним з метою сприяння громадянам у вирішенні за місцем їх проживання питань, з якими вони звертаються до органів державної влади, органів місцевого самоврядування.

1.2. У своїй діяльності комісія керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, а також цим Положенням.

2. Основні завдання та функції комісії

2.1. Сприяння громадянам у реалізації конституційного права на звернення, оперативного вирішення проблемних питань, порушених ними у зверненнях.

2.2. Виявлення причин, які породжують звернення та найбільш гострих суспільно-значущих проблем, які потребують негайного вирішення.

2.3. Розробка пропозицій щодо вирішення та врегулювання проблемних питань, які не вирішуються на місцях органами державної влади та місцевого самоврядування.

2.4. Надання інформаційної та правової допомоги громадянам.

2.5. Інформування громадськості через засоби масової інформації про свою діяльність, прийняті рішення та стан їх виконання.

3.Організація роботи комісії

3.1. Організаційною формою роботи комісії є засідання, які проводяться не рідше одного разу на місяць.

3.2. Засідання комісії скликається головою комісії і є уповноваженим, якщо на ньому присутні не менше двох третин її членів.

3.3. У роботі комісії беруть участь представники районного відділу ГУМВСУ, прокуратури району, управління юстиції у Сокальському районі, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

3.4. Рішення комісії приймаються відкритим голосуванням більшістю голосів присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів голос голови комісії є вирішальним.

3.5. Рішення комісії оформляються протоколами.