25.07.2018

РІШЕННЯ № 5

Засідання Громадської ради при Сокальській РДА

20.07.2018 м.Сокаль

1.Інформацію про стан підліткової злочинності у Сокальському районі та заходи, що вживаються для зменшення правопорушень, взяти до відома.

2.Рекомендувати відділу освіти Сокальської РДА посилити роботу по попередженню дитячої та підліткової злочинності з керівниками закладів освіти району.

3.Рекомендувати відділу освіти Сокальської РДА відновити виховні години в школах за участю представників відповідних соціальних служб, національної поліції, духовенства.

4.Сокальській РДА ініціювати зустріч із керівниками закладів громадського харчування (барів, кафе) з метою запобігання продажу неповнолітнім алкогольних напоїв, тютюну та обмеження часу перебування неповнолітніх в даних закладах.

5.Рекомендувати відділу молоді та спорту Сокальської РДА активізувати роботу по висвітленню в місцевих засобах масової інформації результати різноманітних конкурсів, змагань за участю школярів та молоді Сокальщини.

6.Членам Громадської ради сформулювати перелік проблемних питань для обговорення та вирішення їх спільно з громадським експертним середовищем Львівщини.

7.Інформацію про соціальний захист одиноких громадян, осіб з обмеженими можливостями та роботу Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування взяти до відома.

8. Заслухати на черговому засіданні Громадської ради роботу Сокальської ЦРЛ.

9. Заслухати на черговому засіданні Громадської ради та питання «Доступність міста Сокаля та Сокальського району».

10.Заслухати на черговому засіданні Громадської ради про стан пільгового перевезення у Сокальському районі та місті Сокаль.

11. Рекомендувати управлінні соціального захисту Сокальської РДА опублікувати в місцевих ЗМІ перелік перевізників, що здійснюють пільгові перевезення та суми коштів, які були їм відшкодовані з бюджету за здійснення таких перевезень.

12. В робочому порядку розглянути пропозиції заступника голови Громадської ради при ЛОДА п.Ільківа В. ( щодо закупівель вугілля, участь у розробці закону про податок з місцевих надрів, пропозиції щодо форуму громадських рад України).

13.Інформаційний запит від 09.07.2018 року, поданий голові Сокальської РДА п.Р.Токаю заступником голови громадської ради п.Б.Шклянкою, не вважати інформаційним запитом від Громадської ради при Сокальській РДА.

14. На наступному засіданні розглянути питання внесення змін до Положення про Громадську раду щодо процедури подання інформаційних запитів, офіційних листів та інших документів членами Громадської ради.