02.08.2017

При райдержадміністрації створено Громадську раду

2 серпня відбулися установчі збори з обрання Громадської ради при Сокальській райдержадміністрації. Учасників привітав голова РДА Роман Токай, який висловив надію на майбутню плідну співпрацю між громадськістю та владою району. Далі голова інціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради, керівник апарату РДА Віра Білець представила делегатам звіт про роботу ініціативної групи. Зокрема, проінформовано, що до участі в установчих зборах запрошено 16 представників інститутів громадянського суспільства. Делегати установчих зборів обрали голову та секретаря зборів і затвердили наступний порядок денний: представлення інститутів громадянського суспільства, зареєстрованих ініціативною групою до участі в Установчих зборах; проведення голосування для обрання складу Громадської ради при Сокальській РДА; затвердження кількісного складу Громадської ради; погодження дати та місця проведення першого засідання Громадської ради. Також, учасники зборів проголосували за включення до складу Громадської ради представників ГО громадський рух «Народний контроль», ГО «Фонд суспільних ініціатив «МІСТ» та Асоціації рад Сокальщини, які, з поважних причин, не були присутні. Відкритим голосуванням учасники зборів обрали Громадську раду в кількості 16 осіб.

Після установчих зборів відбулося перше засідання новообраної Громадської ради з наступним порядком денним: обрання керівного складу громадської ради: голови, секретаря, заступників; затвердження Положення про громадську раду при Сокальській районній державній адміністрації; призначення наступної дати засідання Громадської ради. Відкритим голосуванням головою Громадської ради обрали виконавчого директора Благодійного фонду "КАРІТАС"- Сокаль Мар’яну Яремчук. Заступниками голови Громадської ради стали уповноважений представник профспілкового комітету КП „Сокальська районна друкарня” Богдан Шклянка та голова Сокальської молодіжної громадської організації „ЦЕНТР ГРОМАДСЬКИХ ДОСЛІДЖЕНЬ” Віталій Комбель. Секретарем Громадської ради обрано уповноваженого представника ГО Львівська обласна організація «Комітет виборців України» Жанну Журавінську. На завершення члени Громадської ради вирішили провести наступне засідання 30 серпня.